Nadeszła ERA X – era kotłów z wymiennikiem ze stali nierdzewnej

Serie kotłów “X” dostępne zarówno w wersji jedno- jak i dwufunkcyjnej świetnie sprawdzą się nie tylko w nowej, ale również modernizowanej instalacji za sprawą wysokiej odporności nowego wymiennika na korozyjne działanie kondensatu i ograniczeniu do minimum możliwości powstawania tlenków oraz innych negatywnych zjawisk elektrochemicznych. Dodatkowo nowe kotły oferują bardzo szeroki zakres modulacji (nawet do 1:8), dzięki czemu sprawdzą się zarówno w domach, jak i małych mieszkaniach. Podłączając do omawianych urządzeń dedykowany programator Hi, Comfort Wi-Fi (na wyposażeniu kotła MySMART X) w trybie komunikacji cyfrowej (OT), możliwe jest zdalne sterowanie kotłem, a także całym systemem za pomocą inteligentnej aplikacji mobilnej.

 

Nowe modele Exclusive X, MySMART X oraz CIAO X powstały z myślą o lepszym jutrze, mogą przetwarzać mieszaninę gazu i wodoru do max 20% – „zielonego” gazu, który będzie realnym ekologicznym punktem zwrotnym w nadchodzących latach, zgodnie z celami zrównoważonego rozwoju środowiska i procesem dekarbonizacji, do osiągnięcia których dąży w swoich działaniach Unia Europejska.

 

Niezwykle ważne jest również to, że na montaż kotłów z serii X można otrzymać dotację. Modele te biorą udział w programie CZYSTE POWIETRZE.

 

Film o CIAO X https://www.youtube.com/watch?v=rA9QXDNVweA

Film o Mynute X https://www.youtube.com/watch?v=FGJKOhjLIU0

DOBRY DOM

ul. Wrzesława Romańczuka 6, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20