DOBRY DOM - Projekty domów

DOBRY DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ugruntowaną pozycję rynkową jako solidny partner w szeroko pojętym zakresie usług związanych ze sprzedażą gotowych projektów domów.

Obecnie jesteśmy jednym z największych sprzedawców gotowych projektów domów, zrzeszającym ponad 60 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo ok. 15000 projektów domów: jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy duże doświadczenie w kontakcie z Klientem i wypracowaliśmy system wygodnej i profesjonalnej obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że problem wyboru wymarzonego projektu domu stawia przed każdym ogrom pytań, dlatego w naszym salonie sprzedaży w Rzeszowie nasi klienci mogą uzyskać - telefonicznie oraz wirtualnie - fachową poradę od współpracujących z nami specjalistów z branży budowlanej: architektów, inżynierów budownictwa, instalatorów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów domów!

DOBRY DOM

DOBRY DOM istnieje na rynku od 1998 roku. Na nasz wizerunek składają się wysokie kompetencje pracowników oraz wieloletnie doświadczenie nabyte porczas parunastu lat obecności w sektorze wydawniczym. Od tego czasu rozszerzyliśmy tematykę naszych magazynów z branży budowlanej na wnętrzarską oraz parentingową. Tytuły wydawane przez DOBRY DOM to m.im.: PROJEKTY DOMÓW, DOMY DREWNIANE, TECHNOLOGIE I MATERIAŁY, WNĘTRZE, OTOCZENIE DOMU, WNĘTRZA DOMÓW, DOBRA MAMA, a także wiele wydań specjalnych. W swoich działaniach cenimy sobie profesjonalizm, rzetelność, wartość merytoryczną oraz lojalność wobec naszych czytelników.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą!

DOBRY DOM

ul. Wrzesława Romańczuka 6, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20