DOBRY DOM - Projekty domów

DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa istnieje na rynku od 1998 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ugruntowaną pozycję rynkową jako solidny partner w szeroko pojętym zakresie usług związanych ze sprzedażą gotowych projektów domów.

Obecnie jesteśmy jednym z największych sprzedawców gotowych projektów domów, zrzeszającym ponad 60 czołowych pracowni architektonicznych z całej Polski. W naszej ofercie znajdą Państwo ok. 15000 projektów domów: jednorodzinnych, wielorodzinnych, murowanych i drewnianych, altan ogrodowych, garaży, pomieszczeń gospodarczych itd.

Na przestrzeni lat zyskaliśmy duże doświadczenie w kontakcie z Klientem i wypracowaliśmy system wygodnej i profesjonalnej obsługi. Zdajemy sobie sprawę, że problem wyboru wymarzonego projektu domu stawia przed każdym ogrom pytań, dlatego w naszym salonie sprzedaży w Rzeszowie nasi klienci mogą uzyskać - telefonicznie oraz wirtualnie - fachową poradę od współpracujących z nami specjalistów z branży budowlanej: architektów, inżynierów budownictwa, instalatorów.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą gotowych projektów domów!

DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa

DOBRY DOM Sp. z o.o. Sp. Komandytowa istnieje na rynku od 1998 roku. Na nasz wizerunek składają się wysokie kompetencje pracowników oraz wieloletnie doświadczenie nabyte porczas parunastu lat obecności w sektorze wydawniczym. Od tego czasu rozszerzyliśmy tematykę naszych magazynów z branży budowlanej na wnętrzarską oraz parentingową. Tytuły wydawane przez DOBRY DOM to m.im.: PROJEKTY DOMÓW, DOMY DREWNIANE, TECHNOLOGIE I MATERIAŁY, WNĘTRZE, OTOCZENIE DOMU, WNĘTRZA DOMÓW, DOBRA MAMA, a także wiele wydań specjalnych. W swoich działaniach cenimy sobie profesjonalizm, rzetelność, wartość merytoryczną oraz lojalność wobec naszych czytelników.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą wydawniczą!

DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

ul. Litewska 10, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20