ECLISSE

  • O firmie
  • Produkty
  • Kontakt

Firma Eclisse jest największym w Europie producentem systemów przesuwnych do drzwi chowanych w ścianę. Eksportuje swoje produkty do do wielu krajów europejskich oraz na inne kontynenty.

Od 1989 roku odpowiadamy na nowe trendy w architekturze proponując wysokiej jakości produkty, które cechuje funkcjonalność, estetyka i bezpieczeństwo.

Systemy do drzwi chowanych w ścianę pozwalają nie tylko na optymalizację przestrzeni ale także na zmianę aranżacji wnętrza oraz jego funkcjonalności.

Wśród szerokiej gamy opatentowanych rozwiązań znajdziemy systemy do tradycyjnych drzwi drewnianych oraz coraz częściej wybieranych przez inwestorów drzwi szklanych.

Eclisse stale powiększa swoją ofertę produktową wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów, dlatego w ostatnim czasie wprowadziliśmy rozwiązania dla drzwi tradycyjnie otwieranych z nowatorskim pazurem – ościeżnicę ukrytą w ścianie.

Eclisse posiada produkty opracowane z myślą o eliminacji problemów jakie mogą zaistnieć podczas budowy lub adaptacji pomieszczeń. Wszystkie modele możemy przygotować pod indywidualne zamówienie inwestora. Od lat Eclisse jest synonimem nowoczesności i wysokiej jakości produktów. Stawiamy na jakość, łatwość montażu oraz elegancję.

System Luce podwójny
System Luce podwójny
Kaseta teleskopowa
Kaseta teleskopowa
Kaseta zachodząca
Kaseta zachodząca
Kaseta Circular podwójna
Kaseta Circular podwójna
Kaseta Ewoluto pojedyncza
Kaseta Ewoluto pojedyncza
System INOX
System INOX
INOX ze szkłem
INOX ze szkłem
Kaseta podwójna
Kaseta podwójna
Kaseta Syntesis Line
Kaseta Syntesis Line
Drzwi rozwierane Syntesis
Dwrzi rozwierane Syntesis
   

Eclisse Polska Sp. z.o.o

83-112 Lubiszewo
Rokitki, ul. Tczewska 4A
Tel. +48 58 531 19 95
Fax +48 58 532 25 78

DOBRY DOM

ul. Wrzesława Romańczuka 6, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20