Poznaj produkty
marki Sadolin

Sadolin Lakierobejca Extra
Gwarancja do 10 lat ochrony drewna.* Produkt chroni drewno przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności przed mrozem, wilgocią i szkodliwym promieniowaniem UV. Powłoka odporna na działanie grzybów pleśniowych i biokorozję. Technologia Flexiguard™ tworzy silną, elastyczną i ochronną powłokę, która rozszerza się lub kurczy wraz z drewnem w zależności od temperatury. Powłoka nie łuszczy się i nie pęka nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.

*Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej gwarancji dostępne są na stronie www.sadolin.pl. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 10 lat od daty wydania farby wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w karcie technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl, AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad. W celu osiągnięcia ochrony 10 lat należy zastosować produkt gruntujący Sadolin Base, Sadolin BaseHP lub Sadolin Superbase, nałożyć pełną liczbę warstw rekomendowaną przez producenta oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu oraz w karcie technicznej produktu. UWAGA: Zalecamy do fasad, domków drewnianych, okien, drzwi, mebli ogrodowych, płotów oraz innych zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego. Nie zalecamy stosowania produktu do gontów, powierzchni dachowych i podłogowych. Ilość warstw konieczna do uzyskania gwarantowanej ochrony w zależności od chłonności drewna, koloru i szczególnie trudnych warunków atmosferycznych – patrz karta techniczna.
Sadolin Impregnat Powłokotwórczy Classic
Gwarancja do 7 lat ochrony drewna.** Zabezpiecza drewno przed grzybami powodującymi siniznę drewna. Zapewnia ochronę drewna przeznaczonego do użytkowania w 2 i 3 klasie zagrożenia korozją biologiczną. Głęboko wnika w strukturę drewna chroniąc je również od wewnątrz. Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki wysokiej zawartości żywic dodatkowo tworzy na powierzchni drewna odporną na działanie wilgoci powłokę, która wydłuża trwałość zabezpieczenia aż do 7 lat.

**Szczegółowe warunki oraz zakres udzielonej gwarancji dostępne są na stronie www.sadolin.pl. Gwarancja obejmuje wymalowania wykonane na gładkim, heblowanym, surowym drewnie. Gwarancja nie obejmuje wymalowania drewna szorstkiego. Niezależnie od innych ustawowych uprawnień klienta, jeśli w ciągu 7 lat od daty wydania farby wystąpi zniszczenie powłoki chroniącej drewno wymalowanej zgodnie z zaleceniami producenta (dostępnymi na opakowaniu i w karcie technicznej) i zasadami sztuki malarskiej oraz po spełnieniu warunków gwarancji dostępnych na stronie www.sadolin.pl. AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o.o. wyda klientowi taką samą ilość farby wolnej od wad. W celu osiągnięcia gwarantowanego okresu ochrony 7 lat należy zastosować rekomendowaną dawkę produktu 200-250 ml/m² (łącznie dla wszystkich warstw), nakładając 2-3 warstwy produktu w zależności od chłonności drewna oraz wykonać malowanie zgodnie z instrukcją podaną na opakowaniu oraz w karcie technicznej produktu. UWAGA: Zalecamy do płotów, altanek, domków drewnianych oraz innych zewnętrznych powierzchni drewnianych z drewna gładkiego, heblowanego oraz szorstkiego. Nie zalecamy stosowania produktu do gontów, powierzchni dachowych i podłogowych. Szczegółowe informacje dotyczące przygotowania podłoża i malowania – patrz aktualna karta techniczna (dostępna na stronie www.sadolin.pl).
Sadolin Olej Superdeck
Nowoczesny olej do tarasów i mebli ogrodowych, o dużej zawartości żywic przeznaczony do konserwacji tarasów drewnianych oraz mebli ogrodowych, a także innych powierzchni drewnianych na zewnątrz. Technologia WeathershieldTM zapewnia pełną ochronę przed czynnikami atmosferycznymi. Dzięki naturalnym olejom nowoczesna formuła produktu pozwala mu głęboko wnikać w drewno i wzmacniać jego strukturę, a także dodatkowo chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Podkreśla naturalny rysunek drewna trwale barwiąc go.
Sadolin Kolory Ogrodu
Farba dekoracyjno-ochronna, która zapewnia długotrwały, atrakcyjny efekt dekoracyjny. Nowoczesne pigmenty nadają bogaty i intensywny kolor malowanym powierzchniom, zaś specjalna formuła podkreśla strukturę pomalowanego drewna. Chroni drewno przed niszczącym wpływem czynników atmosferycznych, w szczególności przed mrozem, wilgocią i szkodliwym promieniowaniem UV. Pozwala na kompleksową metamorfozę ogrodu lub balkonu dzięki możliwości zastosowania na wiele powierzchni: drewno, cegłę, czy kamień. Tworzy trwałą, elastyczną powłokę, która nie pęka nawet w zmiennych warunkach atmosferycznych.
Sadolin Impregnat Garden
Impregnat dekoracyjny do drewna ogrodowego. Chroni drewno przed wilgocią i szkodliwym wpływem czynników atmosferycznych wnikając w drewno dzięki zaawansowanej, wzbogaconej o naturalny wosk formule, która odpycha wodę. Impregnat bardzo szybko schnie (2-4 h), a pomalowane powierzchnie nie są zagrożone wymyciem przez niewielkie i niespodziewane opady deszczu już w godzinę po nałożeniu. Niekapiąca formuła preparatu pozwala w łatwy i szybki sposób nałożyć go na drewno, bez ryzyka zabrudzenia innych powierzchni. Dodatkowo produkt ma niski poziom zapachu.
Sadolin Impregnat Techniczny BaseHP
Nowoczesny, głęboko penetrujący impregnat do zabezpieczania drewna na zewnątrz. Chroni surowe drewno oraz zabezpiecza przed szkodliwym działaniem wszystkich rodzajów grzybów pleśniowych i głębokim rozkładem drewna. Charakteryzuje się wysoką zdolnością penetracji w surowe drewno, zapewniając mu długoletnią ochronę biologiczna. Redukuje chłonność drewna, tworząc warstwę gruntującą dla produktów nawierzchniowych.
Sadolin Lakierobejca Resist-Pro
Lakierobejca zewnętrzna ochronno-dekoracyjna. Chroni drewno przed czynnikami atmosferycznymi, w tym przed szkodliwym promieniowaniem UV, wilgocią i mrozem. Tworzy powłokę odporną na biokorozję. Trwale barwi drewno podkreślając jego naturalny rysunek. Nadaje bardzo trwały efekt dekoracyjny dzięki satynowej powłoce. Szybkoschnąca i niskozapachowa formuła pozwala na łatwą i szybką aplikację preparatu. Drugą warstwę można nakładać już po 4h, dzięki czemu praca może zostać wykonana w jeden dzień.
Sadolin Lakierobejca Dekor
Wodorozcieńczalna lakierobejca do ochrony i dekoracji drewnianych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy powłoki o satynowym wykończeniu, podkreślające naturalne piękno malowanego drewna i nadające bardzo trwały efekt dekoracyjny. Nowoczesne i modne kolory lakierobejcy nadają wewnętrznym powierzchniom drewnianym wyjątkowy styl. Szybkoschnąca i niskozapachowa formuła pozwala na bezpieczną i łatwą aplikację wewnątrz pomieszczeń. Pomalowane powierzchnie są suche w dotyku już po 3 godzinach.
Sadolin Lakier do Parkietów Intensywnie Eksploatowanych
Przeznaczony do zabezpieczania intensywnie eksploatowanych powierzchni drewnianych, zapewnia do 10 lat ochrony. Za sprawą opatentowanej technologii Diamond Technology™ charakteryzuje się bardzo wysoką odpornością na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. Dzięki wodnej formulacji, lakier ma bardzo niski poziom zapachu po wymalowaniu, co umożliwia jednoczesne użytkowanie sąsiadujących pomieszczeń.
Sadolin Lakierobejca Design-Pro
Wodorozcieńczalna lakierobejca do ochrony i dekoracji drewnianych powierzchni wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Tworzy powłoki o satynowym wykończeniu, podkreślające naturalne piękno malowanego drewna i nadające bardzo trwały efekt dekoracyjny. Nowoczesne i modne kolory, dostępne w systemie mieszalnikowym, nadają wewnętrznym powierzchniom drewnianym wyjątkowy styl. Szybkoschnąca i niskozapachowa formuła pozwala na szybką i łatwą aplikację wewnątrz pomieszczeń. Pomalowane powierzchnie są suche w dotyku już po 3 godzinach.

DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

ul. Litewska 10, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20