GOLD WOOD

Kamienica 529,
34-608,
tel. 504 072 214,
tel. 570 409 409
www.goralskiedomy.net,
biuro@goralskiedomy.net

Drewniany dom z półbali pod klucz od 2850 tyś. zł

Jesteśmy rodzinną firmą z wieloletnią tradycją. Działamy na rynku krajowym i zagranicznym już od 2009 roku. Wraz z upływem czasu nasza firma rozwija się bardzo dynamicznie. Obecnie wykorzystujemy najnowsze technologie obróbki drewna.

Marzy Ci się własny dom? Zastanawiasz się, czy ma to być dom drewniany - my pomożemy Ci się zdedydować!

Otóż domy drewniane to przede wsyzstkim: naturalny i przyjazny dla człowieka materiał, jakim jest drewno, sprawdzona od wielu lat technika, oszczędność, niepowtarzalny klimat i możliwość stworzenia nowoczesnego designu wnętrza w odwiecznej formie.

Domy drewniane wykonujemy w tradycyjnej technice. Bale, jakich używamy, mają średnice około 50-70 cm, więc nie trzeba martwić się o ich termoizolację. Drewno jest znakomitym materiałem konstrukcyjnym oraz izolacyjnym i doskonale łączy w sobie te dwie właściwości. Drewno utrzymuje ciepło zimą nawet przez kilka godzin po wyłączeniu ogrzewania w pomieszczeniach. Latem natomiast nie dopuszcza do przegrzania się pomieszczeń. Ponadto drewno reguluje wilgotność powietrza dużo lepiej niż instalacje techniczne, takie jak klimatyzacja czy inne drogie urządzenia.

Współczynnik przenikania ciepła dla ściany z bali o średnicy już 35 cm spełnia wymogi dla domu całorocznego. Szczególne właściwości i zalety drewna powodują, że dobrze zbudowany dom drewniany w porównaniu z innymi technologiami jest bezkonkurencyjny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo projekty naszego autorstwa. Z przyjemnością podejmiemy się również wykonywania domów według Państwa indywidualnego projektu.

Posiadamy niezbędną ekipę projektowo-wykonawczą, która współpracuje z Inwestorem od momentu tworzenia projektu po wybudowanie domu i jego aranżację wnętrza.


DOBRY DOM SP. Z O.O. SP. KOMANDYTOWA

ul. Litewska 10, 35-302 Rzeszów

9:00-17:00

17 852 52 20